potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Parenting

Oryginalne prezenty dla młodych rodziców

Nadchodzący czas, to okres prezentów i upominków. Wiele młodych par spodziewa się potomka lub stawia czoła wychowaniu i opiece nad nowonarodzonym dzieckiem. Trud i odpowiedzialność, jaką należy wziąć na siebie, podczas opieki nad maluchem, można zniwelować stosując nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Wiele z nich może okazać się świetnym prezentem dla opiekunów, a ich działania i przeznaczenie sprawi, że wychowanie potomka stanie się jeszcze bardziej przyjemne i właściwe.

Jaki wybrać prezent dla młodych rodziców.

Które z akcesoriów można podarować młodym opiekunom? Jakie pomysły wzbudza radość i zadowolenie? Prezent dla młodych rodziców powinien być przede wszystkim przemyślany. Ponadto upominki te powinny być przydatne i funkcjonalne.
Jakie prezenty zachwycą pary?
Jednym z ciekawych i atrakcyjnych pomysłów, jest stworzenie koszulki dla ojca, matki i dziecka. Ubranko to scali rodzinę, a fotografie, na których cała rodzina zasiądzie w takich samych strojach wywoła wiele uśmiechu i radości. Ponadto koszulki takie mogą być spersonalizowane, a nadruki na nich umieszczone odnosić się ko konkretnych osób lub sytuacji.
Innym upominkiem, które ułatwi karmienie lub noszenie malucha, jest poduszka do karmienia. Oryginalne wzory umilą cały proces, a ciekawa grafika zachwycą zarówno rodziców, jak i samego niemowlaka. Poduszka do karmienia powinna być wykonana z miękkiego i delikatnego materiału, posiadać odpowiedni kształt, jak również zawierać elementy antyalergiczne i całkowicie bezpieczne dla malutkich dzieci.
Młodzi rodzice z pewnością zachwycą się również drobnymi akcesoriami, które ułatwią karmienie czy opiekę nad maluchem. Kubek niekapek, dziecięcy termos czy ciekawa butelka do picia zachwyci niejednego rodzica.

Ciekawy prezent

Bardziej poważnym prezentem, który zapewni rodzicom spokój ducha oraz kontrolę nad jeszcze nienarodzonym dzieciątkiem, jest urządzenie USG, monitorujące przebieg ciąży. Przenośne urządzenie daje możliwość sprawdzenia ruchów dziecka, jak również rytmu bicia serca w zaciszu własnego domu.
Niemowlaki, które zaczynają swoją życiową przygodę, na pierwszym etapie życia posiadają bardzo mocną potrzebę odruchu ssącego. Smoczek umieszczany w buźce niemowlaka uspokoi go, jak również doda spokoju w jego samopoczuciu. Samozamykający się smoczek, to rewolucyjne rozwiązanie, które zminimalizuje konieczność mycia smoczka, jak również zabezpieczy go przed zabrudzeniem i wprowadzeniem bakterii do jamy ustnej dziecka.
Wśród innych pomysłów na prezenty dla młodych rodziców znajdują się m.in.:
– bluza – nosidełko,
– otulacz dla dziecka,
– elektroniczna niania,
– wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.