Strona główna
Dieta
Tutaj jesteś
Dieta

Apteka Cud laureatem Orłów Farmacji

Data publikacji 21 października 2020

Apteka Cud zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Orły Farmacji 2019. Dziękujemy za Państwa zaufanie i obiecujemy nie spoczywać na laurach!

Nasza apteka internetowa działająca pod witryną aptekacud.pl zdobyła w tym roku prestiżowy tytuł zajmując pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Farmacji 2019 wśród aptek działających na terenie Inowrocławia. Jesteśmy niezmiernie dumni, że doceniają państwo naszą przeszło 2 letnią pracę. W tym czasie nasza apteka przeszła wiele zmian zdobywając zaufanie wielu konsumentów. Tym samym mamy nadzieję, że uda nam się jak najdłużej utrzymać nasze standardy w zakresie obsługi klientów dbając także o poszerzenie gamy oferowanych przez nas produktów. 

Orły to plebiscyt tworzony przez konsumentów

Ogólnopolskie głosowanie Orły to program mający wyłonić najbardziej innowacyjne i rzetelne firmy na rynku pośród poszczególnych kategorii branżowych. Jego zasady są proste i przejrzyste, a także sprawiedliwe dla wszystkich przedsiębiorstw. Miejsca przyznaje się firmom, które zyskały sobie największą przychylność użytkowników popularnych stron internetowych oraz mediów społecznościowych. Zakres ocen możliwych do przyznania wynosi od 1 do 10, a z poszczególnie przyznanych punktów wylicza się średnią ważoną. Wgląd do ocen różnych przedsiębiorstw jest jawny. W tym roku, dzięki Państwa głosom udało nam się uzyskać maksymalną ilość punktów na podstawie prawie 9000 ocen. Cieszymy się z współpracy z Państwem, a takie uznanie naszego sposobu prowadzenia przedsiębiorstwa jest dla nas zastrzykiem nowej energii. Dlatego jak zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz sugestie, które mogłyby jeszcze usprawnić naszą pracę. Jako laureat plebiscytu internetowego Orły Farmacji 2019 strona aptekacud.pl jest uprawniona do prezentowania na swoich witrynach wyróżnienia przyznanego w tym konkursie. W przeciągu 2 letniej obecności na rynku pokonaliśmy sporo wyzwań dzięki wspólnej pracy życzliwych i zaangażowanych osób. Jak najdłużej chcielibyśmy utrzymać wysoką jakość świadczonych usług w trosce o Państwa komfort i zadowolenie.

Redakcja potomek.pl

Nasza redakcja to zespół doświadczonych mam, miłośniczek mody, twórczy w kuchni i entuzjastek rozwoju osobistego, które dzielą się swoimi przepisami, pomysłami na modowe stylizacje oraz wskazówkami dotyczącymi parentingowej mądrości.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?