Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś
Dziecko

Back to school – wyprawka szkolna dla pierwszaka

Data publikacji 21 sierpnia 2023

Wakacje zbliżają się ku końcowi, za pasem początek września, a tym samym – początek nowego roku szkolnego. To moment szczególnie emocjonujący dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej. Na dobry start w roku szkolnym składa się wiele czynników. Rodzice nie mogą jednak zapomnieć o wyprawce szkolnej, a zatem – niezbędniku każdego ucznia. Każda wyprawka szkolna składa się z podstawowych przyborów do pisania, prac plastycznych, ale w jej skład wchodzą także – obuwie sportowe na zajęcia wychowania fizycznego, jak również pomoce szkolne, które ułatwią naszym pociechom naukę i przyswajanie wiedzy. Z pewnością do pomocy tych należą repetytoria, opracowania czy tablice do nauk ścisłych. Warto jednak pamiętać, że współcześnie w szkołach coraz więcej elementów pracy przeszło do świata cyfrowego. O ile większość szkół zapewnia dziś swoim wychowankom dostęp do sprzętu informatycznego, przynajmniej w wyznaczonych do tego salach, o tyle prywatny laptop czy tablet mogą umożliwić dzieciakom dostęp do wielu platform edukacyjnych i sieciowych pomocy naukowych.

  • Szkolna wyprawka – na start pierwszej klasy szkoły podstawowej
  • Co powinno znaleźć się w wyprawce szkolnej pierwszaka?
  • Back to school – skompletuj wyprawkę dziecka z Media Expert

Szkolna wyprawka – na start pierwszej klasy szkoły podstawowej

Przygotowania do wrześniowej inauguracji roku szkolnego to czas, w którym rodzice powinni zadbać wyprawkę szkolną dla swoich pociech. Odpowiednie przybory do pisania, zeszyty, zestawy do prac plastycznych czy pomoce naukowe – to rzeczy, które niedługo wypełnią tornistry i szafki uczniów. Zeszyty z postaciami z ulubionych bajek, magiczne długopisy, profesjonalne zestawy do malowania – z pewnością zarażą pierwszoklasistów entuzjazmem, ułatwiając dobry start na nowej drodze.

Co powinno znaleźć się w wyprawce szkolnej pierwszaka?

Kompletowanie wyprawki szkolnej pierwszaka warto zacząć od zakupu odpowiedniego tornistra lub plecaka. Lekka konstrukcja z jednocześnie wzmocnionym stolarzem będą odpowiednim wyborem dla zdrowia dziecka, odciążającym jego kręgosłup. Co do środka nowego tornistra? Z pewnością przybory do pisania i malowania, dzięki którym praca na lekcjach języka polskiego czy plastyki okaże się przyjemnością i swoistą przygodą. Osobny zeszyt do każdego przedmiotu z pewnością pomoże utrzymać porządek i przejrzystość, co ułatwia przyswajanie wiedzy.

Back to school – skompletuj wyprawkę dziecka z Media Expert

Współcześnie wiele elementów edukacji szkolnej przenosi się do przestrzeni cyfrowej. Nikogo już to nie dziwi po pandemicznej konieczności prowadzenia lekcji zdalnie. W Internecie na najmłodszych czekają fascynujące programy edukacyjne, platformy e-learningowe, które mogą okazać się świetnym uzupełnieniem treści z lekcji. Każdemu maluchowi przyda się zatem dobry sprzęt informatyczny, który pozwoli na naukę poprzez zabawę. Media Expert przygotował dla rodziców rozmyślających właśnie o wyprawce szkolnej dla swoich pociech wyjątkową promocję Back to school. Aż do 30 zł za każde 300 zł wydane w sklepie na produkty objęte promocją, a także do 30 rat 0% z pierwszą ratą płatną po pół roku. 

Materiał zewnętrzny

Redakcja potomek.pl

Nasza redakcja to zespół doświadczonych mam, miłośniczek mody, twórczy w kuchni i entuzjastek rozwoju osobistego, które dzielą się swoimi przepisami, pomysłami na modowe stylizacje oraz wskazówkami dotyczącymi parentingowej mądrości.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?