potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Ego gra planszowa
Lifestyle

Ego gra planszowa – jak dobrze znasz swoich przyjaciół?

Myślisz, że ze swoimi przyjaciółmi znasz się jak łyse konie? Odpowiadaj na pytania, wystaw na próbę swoje ego i sprawdź jak dobrze znasz swoją paczkę przyjaciół. 

  1. Ego gra planszowa
  2. Kto najlepiej poznał swoich przyjaciół?
  3. Wyzwanie ego polega na?
  4. Dla kogo gra? 
  5. Co zawiera Ego gra?
  6. Ego gra – wiele wariantów 

Ego gra planszowa

Ego to kultowa gra towarzyska, która zyskała rzesze wiernych fanów. Podczas rozgrywki losuje się jedno z ponad 400 pytań i odczytuje je na głos. W tajemnicy przed graczami, wskaż swoją odpowiedź. Pozostali gracze muszą odgadnąć twój wybór. W zależności od tego, jak bardzo są pewni swoich poglądów, obstawią daną liczbę żetonów. Zwycięża ten gracz, który najlepiej zna swoich przyjaciół, czyli zdobędzie najwięcej żetonów. 

Kto najlepiej poznał swoich przyjaciół?

Udzielenie odpowiedzi na niebanalne pytania wydaje Ci się dziecinnie proste? Jesteś pewien, że doskonale znasz swoich znajomych? Ta gra może rozwinąć wśród przyjaciół ciekawe dyskusje, dzięki czemu poznacie się jak łyse konie. 

Wyzwanie ego polega na ?

Ego gra planszowa to fajna gra zarówno dla paczki przyjaciół jak i rodziny. Zabawa polega na coraz lepszym poznawaniu swoich bliskich. Wyzwanie Ego tkwi w udzieleniu szczerej odpowiedzi na pytanie dotyczące samego siebie. Wbrew pozorom to zadanie może się okazać trudniejsze niż myślisz. Podczas rozgrywki nie zabraknie emocji. Może się okazać, że przyjaciele choć byli pewni odpowiedzi, będą zaskoczeni tym jak wygląda rzeczywistość. 

Dla kogo gra?

Ego gra ma proste zasady. Wiek graczy przewidziany jest od 14 roku życia. Minimalna liczba graczy to dwie osoby. W rozgrywce może maksymalnie wziąć udział 6 osób. Ego gra pozwala jeszcze lepiej poznać tych, którzy są nam najbliżsi. To świetna zabawa dla osób, które nie boją się tematów tabu i doskonała zabawa dla całej rodziny. Gra jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. 

Co zawiera Ego gra?

W pudełku znajduje się 220 dwustronnych kart z pytaniami, 18 dużych żetonów odpowiedzi, 12o małych żetonów, plansza oraz instrukcja gry. Zawartość gry wygląda różnie w pozostałych wariantach. W każdej z nich nieco różnie wyglądają zasady gry. Sukces leży jednak zawsze w trafnym odpowiadaniu na pytania. Gry Trefl Ego to doskonała propozycja na prezent dla najbliższych. W końcu podarunkiem jest nie tylko gra, ale także obietnica wspólnie spędzonego czasu. 

Ego gra – wiele wariantów

Gra jest atrakcją niejednej imprezy, dlatego powstało kilka jej wariantów. Poza wersją podstawową, dostępne są także Ego: Emocje, Ego: Love, Ego: Family, Ego Gold, Ego Pictures oraz Ego DUO.

W Ego Gold gracze zastanawiają się nad takimi sprawami jak: popcorn czy wata cukrowa? Jak bardzo tęsknię za „starymi, dobrymi czasami”? Kto był najbardziej rozpieszczony jako dziecko?

W Ego Love znajdą się pytania o relacje damsko-męskie. To wyzwanie zarówno dla par jak i singli. Ego DUO to edycja stworzona specjalnie dla dorosłych. To połączenie wersji podstawowej gry oraz Ego Love. 

Ego Family to doskonała propozycja na rodzinne popołudnie. W rozgrywce mogą brać udział już dzieci od 8 lat. Podczas zabawy może okazać się, że rodzice skrywają wiele ciekawych tajemnic.

W grze Ego Emocje zadaniem graczy jest odgadnięcie jakie podejście mają gracze do różnych nieoczywistych tematów. Czy wiesz co twoi znajomi myślą o tatuażach? Co Twoi przyjaciele sądzą o równouprawnieniu? Jak reagujesz na widok pająka? To tylko kilka wybranych pytań. 

W Ego Pictures nie ma dobrych ani złych odpowiedzi. Jest za to wiele zdjęć, które pomogą graczom jeszcze lepiej się poznać.