Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś
Rozrywka

Na koniec świata i jeszcze dalej – figurka Buzz Astral z Toy Story 4

Data publikacji 23 września 2020

To na swój sposób rozczulające, że rodzice i dzieci mogą przeżywać tę samą niemalże historię razem. Od Toy Story 1 do Toy Story 4 minęły 24 lata. Można powiedzieć, że Chudy i Buzz wychowali pokolenie rodziców i dzieci. Nic dziwnego, że figurka Buzz Astral z Toy Story 4 jest do dzisiaj bardzo pożądaną zabawką przez synów i ojców. Co sprawia, że jest jedyną z ikonicznych zabawek?

Kim jest Buzz Astral?

Chociaż trudno nam w to uwierzyć, jednak być może, ktoś z was nie wie, kim jest Buzz Astral. Spieszymy więc, z krótkim biogramem. Buzz Astral to postać pochodząca z bajki Toy Story, wraz z Chudym są flagowymi bohaterami bajki. Buzz to zabawkowy superbohater, kosmiczny żołnierz, którego głównym hasłem, jest już słynne “Na koniec świata i jeszcze dalej”. Buzz jest swego rodzaju ucieleśnieniem idealnego astronauty, dlatego figurka Buzz Astral z Toy Story 4 i innych części, jest cieszącą się tak dużym zainteresowaniem zabawką.

Świetna figurka i moc zabawy

Firma TOMY stworzyła idealna figurkę Buzz’a Astrala z Toy Story 4, którą pokochają dzieci, jak i rodzice. Figurka jest wykonana z najlepszej jakości plastiku, bezpiecznego dla małych astronautów. Możemy dowolnie zginać Buzzowi ręce, talię oraz kręcić głową. Dodatkowo Buzz z naszą pomocą może wykonać cios karate oraz wiele innych trików. Dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły filmowy bohater wygląda niczym żywcem wyciągnięty z bajki.

Figurka Buzz Astral z Toy Story 4 mierzy 30 cm i wiernie oddaje swój pierwowzór, co istotne w sklepach możemy również zakupić Chudego, aby nasz Buzz nie czuł się samotny. W końcu Astral i Szeryf to nierozłączne duo. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci powyżej 4. roku życia, bez względu na płeć. Ruchome części sprawią, że podczas zabawy możemy dowolnie kierować scenariusz w naszej głowie, a Buzz może poruszać się niczym żywy. To świetna okazja do wspólnej zabawy rodziców i dzieci. To też okazja do omówienia postaw przedstawionych w bajce, oraz pomyślenia jak możemy je przenieść na nasze lojalne życie. Zachęćmy też dziecko do opowiedzenia, dlaczego to Buzz jest ich ulubionym bohaterem.

Kilka faktów o filmie Toy Story, o których nie miałeś pojęcia

  • Początkowo głos Buzzowi miał użyczyć Billy Crystal, ostatecznie głosem Buzza jest Tim Allen.
  • Roboczy tytuł filmu brzmiał „You’re a toy”.
  • W Toy Story 4 głosu Chudemu użycza, nie kto inny, a sam Tom Hanks.
  • Toy Story 4 otrzymało Oscara w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy film animowany.

Redakcja potomek.pl

Nasza redakcja to zespół doświadczonych mam, miłośniczek mody, twórczy w kuchni i entuzjastek rozwoju osobistego, które dzielą się swoimi przepisami, pomysłami na modowe stylizacje oraz wskazówkami dotyczącymi parentingowej mądrości.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?