potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Dziecko

Oryginalne zabawki na prezent dla dziecka

Od najmłodszych lat człowiek potrzebuje rozrywki oraz sprzętu, który pozwoli mu na rozwój i naukę. Dla naszych pociech są to właśnie zabawki, które bawią, uczą i rozwijają maluchy. Rynek oferuje wiele produktów, które mają pozytywny wpływ na dziecko w pierwszych latach jego życia. Zabawek jest na tyle sporo, że ciężko zdecydować, które z nich będą najlepsze. Gdy zbliżają się święta, urodziny bądź Dzień Dziecka, stajemy przed wymagającym wyborem i musimy zdecydować, jaką zabawkę kupić dziecku na prezent. Warto zwrócić uwagę na oryginalne zabawki, dostępne w sklepie internetowym https://eplusbaby.pl/, które wywołają uśmiech na twarzy malucha i umilą mu czas.

Chodzik Rośnij ze mną Smily Play

Chodzik Rośnij ze mną Smily Play, to idealne połączenie nauki i zabawy. Sprzęt pomaga w stawianiu pierwszych kroków i dodatkowo dba o stabilną postawę dziecka. Jest idealny dla maluchów pomiędzy 6 a 36 miesiącem życia. Chodzik wykonany jest z solidnego i bezpiecznego plastiku, odpornego na uszkodzenia, o które nietrudno podczas zabawy. Stabilne podparcie sprawia, że nauka chodzenia stanie się nieodpartą przyjemnością dla dziecka. Ta wielofunkcyjna zabawka posiada Muzyczne Centrum Aktywności. W celu zwiększenia motoryki i myślenia przyczynowo-skutkowego dziecka, zamontowano szereg elementów ruchomych, które można przekręcać naciskać i przesuwać. Kolorowe przyciski, wypukłe faktury i grające pianino, stymulują zmysły dziecka i pozytywnie wpływają na jego rozwój. Zabawka jest bezpieczna, gdyż nie posiada ostrych krawędzi, a dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu, co odgrywa istotną rolę w cyklu rozwojowym dziecka. Zatem jest to świetny prezent dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z chodzeniem i dopiero poznaje świat.

Zuzu Szumiąca Przytulanka

Usypiacz LENIWIEC Sven, to idealna zabawka, która umili sen najmłodszych dzieci. Przytulanka posiada bijące serce i wyposażona jest w moduł dźwiękowy. LENIWIEC Sven emituje kojące dźwięki takie jak: bicie serca, 4 kołysanki i biały szum. Gdy maluszek zacznie płakać, zabawka automatycznie się włączy i ukoi nerwy niespokojnego malca. Przytulanka pozytywnie wpływa na jakość snu i samorozwój dziecka. Ponadto zwiększa poczucie bezpieczeństwa, oddziałuje na rozwój intelektualny i emocjonalny. Dodatkowo posiada regulowany poziom głośności i może być prana w pralce automatycznej, ale należy pamiętać o wyjęciu modułu dźwiękowego. 

Żyrafka

Kolejną propozycją od strony eplusbaby.pl, jest zabawka sensoryczna Żyrafka, która stymuluje zmysły i pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Szeleszczące uszy zapewnią świetną zabawę i rozwiną intelekt malucha. Przytulanka jest wykonana ręcznie, obszyta miękką i certyfikowaną bawełną, przyjemną dla malucha. Producent zapewnia, że długie nóżki Żyrafki przypominają dziecku sznur pępowiny, co ma na nie pozytywny wpływ.  Dodatkowo Przytulankę można zawiesić na łóżeczku, w wózku oraz nosidełku, co sprawia, że dziecko zawsze będzie miało przy sobie swoją ulubioną zabawkę. 

Szczęście bobasa

skrzynie zabawki dla dzieci eplusbaby

To tylko kilka propozycji na oryginalny prezent dla dziecka, bo tych może być o wiele więcej. Warto także uczyć dziecka od małego sprzątania po zabawie. Do tego idealnie sprawdzą się skrzynie dla dziecka, w których maluch będzie mógł chować swoje skarby i uczyć się porządku.

 Ważne jest, aby przy wyborze zabawki dla dziecka kierować się dobrem i rozwojem malucha. Bo przecież uśmiech malca, to jedna z najlepszych rzeczy, której może doświadczyć człowiek.