potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Parenting

Prezenty dla młodej mamy

Narodziny dziecka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Każda bliska osoba, która jedzie w odwiedziny do młodej mamy zastanawia się jaki upominek będzie dla niej najodpowiedniejszy.
Wiele pomysłów i ciekawych inspiracji znaleźć można w internecie. Aby odnaleźć tego typu materiały warto skorzystać z ulubionej wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania należy wpisać krótkie, ale konkretne hasło, by otrzymać jak najbardziej sprecyzowane wyniki, na przykład prezent po porodzie bądź trafiony upominek dla świeżo upieczonej mamy.

Oferta sklepów

Warto zapoznać się również ofertą sklepów znanych sieci i sklepów z akcesoriami dla niemowląt. Dobrze jest zadbać o to, aby zakupiony prezent był praktyczny. Na stronie internetowej wybranego sklepu często dostępna jest specjalna zakładka, w której znajdują się liczne propozycje upominku dla kobiety po porodzie. Zakres cenowy jest różnorodny, przez co każdy znajdzie odpowiedni upominek na miarę swoich możliwości finansowych.
Sporo osób kupuje młodej mamie ubranka, kocyki, pieluszki, przytulanki, gryzaki, grzechotki, skarpetki, nawilżane chusteczki, kosmetyki do pielęgnacji małego dziecka bądź nieco droższe gadżety, jak na przykład leżaczek bujaczek, niania elektroniczna czy też kokon niemowlęcy.
Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w gadżet, który będzie rósł razem z dzieckiem i posłuży rodzicom przez bardzo długi czas.

Warto pytać

W niektórych sytuacjach warto poprosić mamę maleństwa o radę bądź zapytać, czego najbardziej potrzebuje. Niekiedy są to specjalistyczne kosmetyki lub mleko modyfikowane.
Na forach i portalach internetowych inni użytkownicy zamieszczają fotografie niebanalnych prezentów, które można w łatwy sposób wykonać samodzielnie. Każda młoda mama ucieszy się z tortu z pampersów. Taki upominek można wykonać własnoręcznie. Niezbędne produkty to kilkanaście sztuk pampersów w odpowiednim rozmiarze, kolorowe tasiemki oraz miś bądź skarpetki do dekoracji. Pampersy należy zwinąć i w ścisły rulon i ułożyć tak, aby stworzyły one kształt dwu piętrowego tortu. Całość można owinąć transparentną folią bądź kolorowym papierem do pakowania prezentów.
Koszt wykonania takiego upominku mieści się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wpływ na cenę ma wiele czynników, między innymi ilość zużytych pampersów i dodatkowe elementy dekoracyjne.
Innym, równie ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie bukietu kwiatów w pieluszek i skarpetek. Będzie to idealna alternatywa dla żywych kwiatów, a zawartość takiego upominku można praktycznie wykorzystać.