potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Przystrajamy wnętrza na czas Świąt Wielkanocnych
Lifestyle

Przystrajamy wnętrza na czas Świąt Wielkanocnych

Święta WIelkanocne to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, znika śnieg, a w jego miejsce pojawiają się kolory, pierwsze rośliny i kwiaty. W tym wyjątkowym czasie, by był niezapomniany, można pięknie udekorować swój dom. Oryginalnym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem są ozdobne woreczki z nadrukiem.

Ozdobne woreczki z nadrukiem i ich rodzaje

Ozdobne woreczki z nadrukiem występują w różnych wariantach. Poszczególne propozycje różnią się od siebie kolorami, materiałem, z jakiego zostały uszyte (organza, juta, len, welur), rozmiarem (najczęściej producenci takich rozwiązań oferują małe, średnie i duże). Jeśli ktoś szuka konkretnego wymiaru ozdobnego woreczka z nadrukiem, to w e-sklepach – np. https://saketos.pl – można je posortować według wysokości lub szerokości. 

Ozdobne woreczki z nadrukiem i ich zastosowanie w Święta Wielkanocne

W jaki sposób można wykorzystać wielorazowe ozdobne woreczki z nadrukiem podczas Świąt Wielkanocnych? Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – mogą służyć do: 

  • przechowywania wielkanocnych smakołyków
  • zapakowania drobnych upominków dla dzieci lub osób dorosłych
  • udekorowania nimi wnętrza 
  • ubrania w nie doniczek, flakonów lub innych szklanych czy ceramicznych dodatków
  • stworzenia woreczków zapachowych np. z lawendą w środku lub inną mieszanką ziół lub kwiatów, bardziej kojarzących się ze Świętami Wielkanocnymi 

Do woreczków można przykleić sztuczne kwiaty lub przyczepić samoprzylepne zajączki lub inne kształty, które kojarzą się z tymi świętami oraz wiosną. Inny, oryginalny pomysł to wielkanocna girlanda z woreczków jutowych. 

wielkanoc

Inne zastosowania woreczków

Ozdobne woreczki z powodzeniem mogą też służyć jako opakowanie prezentu dla współpracowników, ważnych kontrahentów i partnerów biznesowych. Powoli staje się standardem, że takie upominki wręcza się z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. W niewielkim woreczku można umieścić kartkę ze spersonalizowaną treścią lub firmowy gadżet z logo firmy. 

Woreczki także w opcji bez nadruku

Sklepy i e-sklepy, jak na przykład Saketos, oferują nie tylko woreczki z ozdobnym nadrukiem, bo także bez nadruku. Pierwsza opcja daje duże pole do popisu dla wyobraźni, bo istnieje możliwość spersonalizowanego nadruku, stworzonego według specyfikacji klienta. Jednak, jeśli ktoś chce gładki, jednokolorowy woreczek nieprzezroczysty lub z oryginalnej, transparentnej organzy, przez którą widać, co jest w środku, to też jest taka opcja. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *