potomek.pl

Potomek.pl – strona parentingowa, lifestyle.

Parenting

Wysoka jakość wózków dla dzieci Quinny

Holenderska marka Quinny, założona w 1950 roku, specjalizuje się w produkcji akcesoriów dziecięcych. Od początku swojej działalności udało się jej zyskać grono zwolenników i usatysfakcjonowanych klientów, którzy doceniają firmę głównie za oryginalne podejście do designu oraz doskonałą jakość wykonania. Nie ustępuje to wysokiemu nastawieniu praktycznemu. Ich wózki spacerowe dla dzieci są projektowane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić wyjścia z maluszkiem, jak to tylko możliwe. Zapewnia to wysoki komfort zarówno dziecku, jak i opiekunowi.

Oryginalne podejście do akcesoriów dla dzieci

Osoby, które szukają oryginalnego modelu wózka dziecięcego, z pewnością znajdą coś odpowiadającego swoim wymaganiom wśród asortymentu marki Quinny. Ich produkty wyróżniają się nowoczesną i stabilną konstrukcją, co pozytywnie wpływa na wygodę prowadzenia wózka podczas codziennych spacerów. Ich profesjonalne podejście jest powszechnie znane wśród przedstawicieli tej samej branży, dlatego często stają się wzorem do naśladowania dla innych producentów. Wyróżnia ich nietuzinkowy wygląd, zgodny z oczekiwaniami nowoczesnych klientów oraz ciągły rozwój pod kątem nowoczesnych i komfortowych rozwiązań. Od początku swojej działalności w latach 50. XX wieku ich priorytetem było jednak zapewnienie najmłodszym pełnego bezpieczeństwa. Firma Quinny specjalizuje się także w produkcji różnorodnych akcesoriów do wózków dziecięcych. Ich asortyment obejmuje między innymi specjalne folie przeciwdeszczowe, doczepiane parasolki, pałąki oraz dostosowane do nich uchwyty oraz wiele innych dodatków, ułatwiających codzienne przemieszczanie się z dzieckiem w każdych warunkach.

Funkcjonalność i wygoda

Marka oferuje nie tylko lekkie spacerówki dla starszych dzieci potrafiących samodzielnie siedzieć, ale również wózki głębokie do leżenia dla maluszków. Największą popularnością cieszą się modele trójkołowe wyprodukowane ze stosunkowo lekkich, innowacyjnych tworzyw. Dzięki temu są one bardzo wygodne w prowadzeniu, a jednocześnie trwałe i stabilne. Produkty dla dzieci Quinny to inwestycja w wysoką jakość, holenderską tradycję precyzyjnego wykonywania i innowacyjność. Te cechy na czele z bezpieczeństwem sprawiają, że ich asortyment jest tak chętnie wybierany przez klientów. Marka stawia na sprawdzone rozwiązania, wzbogacając je o własne udogodnienia, dzięki czemu jeszcze lepiej trafiają w zapotrzebowania młodych rodziców. Zarówno wózki spacerowe dla dzieci, jak i dedykowane do nich akcesoria, są dostępne w szerokie gamie kolorystycznej i z licznymi modyfikacjami. Ich flagowym patentem jest specjalny system szybkiego składania i rozkładania wózka. Znacząco ułatwia to przykładowo transport w samochodzie czy przechowywanie w małym pomieszczeniu.